Dorost v 1. kole okresního poháru vysoko prohrál s Malými Hošticemi

07.08.2018 20:35

TJ OTICE - TJ Slavia MALÉ HOŠTICE  2:9 (1:6)

branky Otic: 20. Kosmál D., 69. Uvíra

sestava: Pavelek - Menšík, Smija, Pácha, Solnický - Kalus, Kosmál M., Mička, Hopp - Omámik, Uvíra

střídali: Adamec, Kosmál D., Hronek, David

Tohle se nepovedlo. Otičtí dorostenci v prvním ostrém utkání sezóny vysoko podlehli Malým Hošticím. Trenéru Smudovi sice chyběli důležití hráči, konkrétně záložník Ondřej Kurka a zraněný útočník Daniel Brázdil, ale i tak je výsledek až příliš krutý.

Hosté hrají o jednu soutěž výše a rozdíl byl poznat. Už po čtvrthodině vedli 2:0. Ve 20. minutě po rohovém kopu a zmatcích ve vlastní šestnáctce snížil hlavou David Kosmál a zdálo se, že by Otice mohly s favoritem držet krok. Jenže v průběhu další pětiminutovky hoštičtí přidali další dvě branky, což byla pro naše hráče studená sprcha. Dá se říci, že byli maximálně produktivní, když proměnili téměř všechny své gólovky a poločas skončil nepříznivým skóre 1:6.

Druhá půle byla ze strany Otic o něco lepší. Vypracovaly si více šancí i těch opravdu velkých. Bohužel je nedokázaly proměnit, až na jednu. Za stavu 1:7 snižoval v 69. minutě Martin Uvíra, ke kterému se v pokutovém území dostal míč, a on měl dost času přesně zamířit. Mít více přesnosti v zakončení, mohl výsledek vypadat lépe. Hosté možná trochu zvolnili, ale i tak přidali ještě tři branky a zajistili si jasný postup do dalšího kola.

Naši hráči už se tedy mohou soustředit jen na jednu soutěž, kterou zahájí doma 25.08.2018. Od 14:00 hod. změří síly s Velkými Hošticemi.