Fotbalová nabídka v obchodě NETfotbal.cz

04.04.2016 14:50
Hledáte nabídku fotbalového vybavení, která Vám ušetří čas i peníze?  Znáte to, sháníte kopačkyteplákové soupravymíčedresy, prostě nutné vybavení ke sportování za výhodné ceny, ale zrovna včera skončila akční nabídka, Vaše zboží je již vyprodané nebo jsou ve slevě velikosti, které nikdo nenosí? S tím je KONEC!
 
Díky obchodu NETfotbal.cz a kartě FAČR ALIVE, můžete z pohodlí domova získat SLEVU 30% na veškeré zboží světových značek ADIDAS, NIKE, PUMA.
 
Ptáte se, co musíte udělat?
 
Je to velmi jednoduché,  stačí se zaregistrovat zde: https://www.netfotbal.cz/karta-facr-alive/t-388/, přihlásit se pod svůj klub, aktivovat svojí kartu FAČR a začít čerpat 30% slevu jako člen FAČRu na kartu Alive! Po přihlášení ihned uvidíte, za jaké ceny budete nakupovat a nemusíte hledat nikde jinde. Kdykoli budete potřebovat jakékoli vybavení, ať budete chtít vybavit své svěřence teplákovými soupravami, svému dítěti pořídit míč anebo objednat nejnovější modely kopaček jako největší hvězdy světového fotbalu, stačí navštívit e-shop NETfotbal.cz a jednoduše objednat Vámi požadované zboží za výhodné ceny.
 
Náš klub se zároveň zapojil do projektu TeamPartnerServis „TPS“ a díky tomu získává náš klub mimořádnou slevu 40% na produkty ADIDAS, NIKE, PUMA  a další v obchodě NETfotbal.cz, sleva slouží k nákupu pro klubové vybavení.
 
 
Pro více informací se obracejte na svého předsedu nebo na:
  
Michal Tvrdík                                                    Daniel Nebřenský
Obchodní manažer                                               Obchodní manažer
606 677 976, michal@netfotbal.cz                  606 677 980, info@avanca.cz