Jarní část sezóny je tu...

31.03.2018 11:45

Dočkali jsme se. Po zrušeném kole z minulého víkendu z důvodu špatného počasí a nezpůsobilému terénu, se tuto sobotu a neděli rozběhne druhá polovina sezóny. A pro otické fotbalisty půjde o 13 velmi důležitých utkání, jelikož záchranu v soutěži zdaleka nemají vůbec jistou.

Tým v průběhu zimní přestávky opustili Martin a Marek Vitáskovi, kteří přestoupili do Štítiny a ze zdravotních důvodů zřejmě musí kariéru ukončit Aleš Gebauer. Před pár dny navíc zdravotní potíže znovu přerušily trenérskou kariéru Radku Minarčíkovi.

V prvním utkání by měl mužstvo vést Hynek Luzar, jak to bude dál, vás budeme informovat. Jak vidno otické muže nečeká nic jednoduchého. Věřme, že o spoustu vstřelených gólů se postará Richard Blaga, který k nám zamířil z Malých Hoštic. Kádr bude podle potřeby doplňován i některými hráči dorostu.

Úvodní zápas Otice čeká v neděli od 10 hodin na hřišti Dolních Životic. Vzhledem k postavení obou soupeřů v tabulce půjde tzv. "o 6 bodů".

 

Našich mládežnických kategorií se žádné větší změny nedotkly.

Dorostenecké družstvo nikdo neopustil, naopak z Raduně přišel šikovný útočník Daniel Brázdil. S novými spoluhráči se bude snažit vylepšit postavení v tabulce a předvádět pohledný fotbal.

Více informací o týmu se dozvíte v rozhovoru s jeho trenérem Františkem Smudou. Poprvé otičtí mladíci na trávník vyběhnou příští sobotu od 12:30 hodin, kdy si to na domácím hřišti rozdají s Pustou Polomí.

 

Mladší žáci musí na svůj ostrý start ještě nějaký čas počkat. Začínají ve středu 25.4. V 16:30 hodin doma přivítají celek Strahovic, kterým patří průběžné první místo.