TJ Sokol SLAVKOV "B" - TJ OTICE  5:2 (2:1)

branky Otic: Žůrek Lukáš, Kostera Josef

sestava: Weiss - Byrtus M., Šimeček, Grygar, Bukovský - Valeček, Kurka Žůrek, Kostera - Gorčica, Otýpka L.

střídali: Borunský, Čapec, Poštulka, Šrom

Otičtí muži sehráli na hřišti Slavkova poslední přípravný zápas před začátkem nového soutěžního ročníku. Soupeřem jim byl místní "B" tým.

Naši sice začali dobře, jenže své šance nedokázali proměnit, zatímco slavkovští využili hned tu první. Brankář Weiss vyběhl proti letícímu míči, ale nemohl hrát rukama, proto ho odehrál hlavou. Bohužel jen k domácímu hráči, který jej snadno přehodil. Od té chvíle byl povětšinou lepší Slavkov. Další branku přidal Najser, který prokličkoval mezi otickými a zakončil přesně. Do konce poločasu ještě stihl snížit nový hráč v našem dresu Lukáš Žůrek, jenž se prosadil z dálky střelou k tyči.

Chvíli po přestávce bohužel nezafungovala spolupráce mezi gólmanem Weissem a obráncem Čapcem a jejich chybu soupeř snadno potrestal. Otice znovu výsledek zkorigovaly, poté co se po rohu dostal odražený míč k Pepovi Kosterovi a ten propálil vše, co mu stálo v cestě. Domácí hráči drama nechtěli připustit a za chvíli to bylo 4:2, když se při nízkém centru před Weissem mihnul jeden z nich, čím mu nedovolil zakročit, a balon propadl našemu brankáři až do sítě. V posledních 20 minutách více útočili otičtí, znovu však své možnosti neproměnili. Zazvonilo i břevno. Navíc se po faulu Poštulky proti nám kopala penalta a tou byl stanoven konečný výsledek 5:2 pro domácí.

Trenéři i samotní hráči si toto utkání i celou přípravu rozeberou a doufejme, že v prvním ostrém utkání sezóny přivezou z Palhance 3 body. Začíná se v neděli 12.08.2018 od 17:00.