Vítězství Otic v prvním přípravném utkání

26.07.2018 20:25

TJ OTICE - TJ HRADEC n/M (dorost)  3:0 (1:0)

branky: 25. Valeček Martin, 76. Otýpka Lukáš, 82. Otýpka Lukáš

sestava: Weiss - Otýpka M., Šimeček, Grygar, Čapec - Horný, Žůrek, Valeček, Bukovský - Otýpka L., Luzar D.

střídali: Pácha, Rezner

Hradečtí dorostenci si chtěli vyzkoušet, jak se hraje proti dospělým chlapům, a za soupeře si vybrali otické mužstvo. Nutno říci, že jsou účastníky krajské soutěže a v uplynulé sezóně se pohybovali na předních příčkách. Proto se určitě jednalo o kvalitní tým a tento zápas měl smysl.

Otičtí, kteří jsou v plné přípravě, nastoupili s pěti posilami v sestavě, takže jistá nesehranost byla znát. V obraně se objevili Martin Otýpka s Markem Šimečkem, v záloze Lukáš Žurek s Davidem Horným a v útoku Lukáš Otýpka. Všechny nové tváře vám ještě představíme před začátkem soutěže zde na webu a také v zápasovém zpravodaji.

Do vedení poslal domácí celek Martin Valeček, který se prosadil hlavou po rohovém kopu. Hradečtí mladíci byli po celé utkání hodně běhaví, sehranější a našemu týmu rovnocenným soupeřem. Vypracovali si několik velkých šancí, zejména po přestávce. To si Karel Weiss v bráně na nedostatek práce nemohl stěžovat. V zakončení však postrádali více klidu nebo ztroskotali na skvělém otickém gólmanovi. Až v 76. minutě Otice dokázaly navýšit vedení. Jednu z mála chyb v obraně soupeře ihned potrestal náš nový útočník Lukáš Otýpka, který chytře přehodil hostujícího brankáře. Ten samý hráč definitivně rozhodl 8 minut před koncem, když ránou z první zakončil akci Tomáše Reznera.